![](https://ethnikoslaginonbc.gr/wp-content/uploads/2024/01/Κοπη-Βασιλοπιτας-2024_7.jpg)
Κοπή βασιλόπιτας
Η ομάδα μας έκοψε την βασιλόπιτα για την νέα χρονιά.
Μετά την ολοκλήρωση της προπόνησης του Σαββάτου, πραγματοποιήθηκε η κοπή της βασιλόπιτας της ομάδας μας. Παρουσία των αθλητών της ανδρικής ομάδας, του προπονητικού stuff και της διοίκησης του Εθνικού. Ο Πρόεδρος της ομάδας μας Γιώργος Καρασαββίδης ήταν ο τυχερός που έτυχε το φλουρί.
Ευχαριστούμε την Ταβέρνα Δερβένι για την φιλοξενία.
![](https://ethnikoslaginonbc.gr/wp-content/uploads/2024/01/Κοπη-Βασιλοπιτας-2024-1024x576.jpg)
![](https://ethnikoslaginonbc.gr/wp-content/uploads/2024/01/Κοπη-Βασιλοπιτας-2024_1-1024x683.jpg)
![](https://ethnikoslaginonbc.gr/wp-content/uploads/2024/01/Κοπη-Βασιλοπιτας-2024_2-1024x683.jpg)
![](https://ethnikoslaginonbc.gr/wp-content/uploads/2024/01/Κοπη-Βασιλοπιτας-2024_3-1024x629.jpg)
![](https://ethnikoslaginonbc.gr/wp-content/uploads/2024/01/Κοπη-Βασιλοπιτας-2024_4-1024x683.jpg)
![](https://ethnikoslaginonbc.gr/wp-content/uploads/2024/01/Κοπη-Βασιλοπιτας-2024_5-1024x683.jpg)
![](https://ethnikoslaginonbc.gr/wp-content/uploads/2024/01/Κοπη-Βασιλοπιτας-2024_6-1024x683.jpg)
![](https://ethnikoslaginonbc.gr/wp-content/uploads/2024/01/Κοπη-Βασιλοπιτας-2024_7-1024x683.jpg)
![](https://ethnikoslaginonbc.gr/wp-content/uploads/2024/01/Κοπη-Βασιλοπιτας-2024_8-1024x576.jpg)
0 Comments