![](https://ethnikoslaginonbc.gr/wp-content/uploads/2023/09/B1ACE6E5-789B-4308-B0E6-60C3A78BEDDA.jpeg)
Ξεκινησε η προετοιμασια της ανδρικης ομαδας photostory
Ξεκίνησε χθες, η περίοδος της προετοιμασίας για την ανδρική ομάδα μπάσκετ με τον Coach Νεκτάριο Καραγιαννίδη να βρίσκεται με την ομάδα στο παρκέ έπειτα από 2 μήνες. Οι αθλητές, το τεχνικό staff και άνθρωποι της διοίκησης βρέθηκαν στο κλειστό των Λαγυνών σηματοδοτώντας την έναρξη της νέας χρονιάς, 2023-2024. Το παρθενικό ταξίδι του Εθνικού στην Γ Εθνική ξεκίνησε με την πρώτη προπόνηση. Με αρκετή όρεξη τόσο από τους αθλητές όσο και από το τεχνικό επιτελείο, με την ευχή η φετινή χρονιά να επιφυλάσσει για όλους υγεία και πολύ μπάσκετ.
Ο Εθνικός θα συνεχίσει και με καθημερινές προπονήσεις, ενώ στη συνέχεια, η ομάδα θα μπει και σε αγωνιστική δράση, δίνοντας τα πρώτα φιλικά παιχνίδια.
Καλή αγωνιστική σεζόν να έχουμε.
Δείτε το φωτορεπορτάζ:
![](https://ethnikoslaginonbc.gr/wp-content/uploads/2023/09/2C20B545-FB40-4D73-9D30-DCFFC323ADB5-1024x576.jpeg)
![](https://ethnikoslaginonbc.gr/wp-content/uploads/2023/09/3A960FDB-6F04-4A1B-8923-37DA38F2274C-1024x577.jpeg)
![](https://ethnikoslaginonbc.gr/wp-content/uploads/2023/09/D81F056E-433F-452E-B3F3-7417973CA40D-1024x577.jpeg)
![](https://ethnikoslaginonbc.gr/wp-content/uploads/2023/09/9AB61D90-9F5D-4AFB-990A-E8ACDC0F2D2B-1024x576.jpeg)
![](https://ethnikoslaginonbc.gr/wp-content/uploads/2023/09/E9674883-23BF-4A64-B0DE-49F9AE615D44-1024x577.jpeg)
![](https://ethnikoslaginonbc.gr/wp-content/uploads/2023/09/FF1BAA80-5FFB-4566-967B-EE4C207D937F-1024x576.jpeg)
![](https://ethnikoslaginonbc.gr/wp-content/uploads/2023/09/0849987D-5CEC-4997-A991-22E85D31A4D0-1024x576.jpeg)
![](https://ethnikoslaginonbc.gr/wp-content/uploads/2023/09/1373A4CA-EF3F-4313-8681-733F9592B687-1024x576.jpeg)
![](https://ethnikoslaginonbc.gr/wp-content/uploads/2023/09/B1ACE6E5-789B-4308-B0E6-60C3A78BEDDA-1024x576.jpeg)
![](https://ethnikoslaginonbc.gr/wp-content/uploads/2023/09/866CC44F-6649-4325-A36C-A4AA424D0DA9-1024x576.jpeg)
![](https://ethnikoslaginonbc.gr/wp-content/uploads/2023/09/C0764F70-A7C5-4984-9FB6-D6F719A093B1-1024x576.jpeg)
![](https://ethnikoslaginonbc.gr/wp-content/uploads/2023/09/A7BB1C6F-B02A-4368-9EFD-182CF76EEC97-1024x576.jpeg)
![](https://ethnikoslaginonbc.gr/wp-content/uploads/2023/09/5C020771-E0A2-40B7-987D-DF6F2859CA00-1024x577.jpeg)
![](https://ethnikoslaginonbc.gr/wp-content/uploads/2023/09/83798549-55AF-4C0E-982C-E7A5C7D05778-1024x576.jpeg)
![](https://ethnikoslaginonbc.gr/wp-content/uploads/2023/09/C5479D83-EB33-4B35-A355-45BDD344A839-1024x577.jpeg)
![](https://ethnikoslaginonbc.gr/wp-content/uploads/2023/09/53D6289B-C587-4E87-8113-CBC1B56CDEB0-1024x577.jpeg)
![](https://ethnikoslaginonbc.gr/wp-content/uploads/2023/09/610E9499-4ED7-489F-A7AD-1EC308E02CFB-1024x577.jpeg)
![](https://ethnikoslaginonbc.gr/wp-content/uploads/2023/09/FE8C1DD1-FF8A-40C1-B819-35DFECA8E4A6-1024x577.jpeg)
![](https://ethnikoslaginonbc.gr/wp-content/uploads/2023/09/18DF9D6D-54F0-4BE0-89CC-2811016F4847-1024x576.jpeg)
0 Comments