![](https://ethnikoslaginonbc.gr/wp-content/uploads/2023/06/2CB8FC55-6989-4816-9F64-072D6C8069C6.jpeg)
Playoff Game two Μακαμπη – Εθνικος Λαγυνων
Έπειτα από την πολύ σημαντική νίκη επι της Μακαμπη, η ομαδα μας συνεχίζει στους ρυθμούς των playoff. Απόψε στο δεύτερο παιχνίδι η ομάδα μας θα ξανά αντιμετωπίσει την Μακαμπη με στόχο την διαμόρφωση του σκορ σε 3-1. Ο αγώνας θα διεξαχθεί απόψε Τρίτη 6 Ιουνίου στο Nick Galis Hall στις 20.00. Όλοι εκεί να στηρίξουμε την ομάδα μας. Σήμερα για ακόμα μια φορά όλοι είμαστε Εθνικος Λαγυνων.
Basketball Never Stops x Ethnikos Laginon Never Stops
0 Comments